30.01.2016 Seminář Aplikační zápas v dlouhém meči I a II

Po roce je zde opět seminář věnovaný aplikacím zápasu v dlouhém meči. Na mnohé žádosti otevíráme zároveň první a druhý díl semináře. Přihlásit se tedy můžou lidé, kteří na semináři ještě nebyli i ti, kteří již mají jeden za sebou a přejí si navázat.

Obsah semináře I:

techniky durchlaufen, einlaufen, přechody mezi handrücken a zápasem, hacken, porazy, odebrání zbraně, fixaci na zemi a přechod z dlouhé vzdálenosti na zápas. Důraz bude kladen na správné zvládnutí techniky a včasnosti použití zápasu s Langswchertem. Na začátku semináře se také pověnujeme základům ringen a práce s těžištěm dle mistra Otta.

Obsah semináře II:

odebrání zbraně, zápas po winden, práce se soupeřem v průběhu pádu na zem, obrana proti odebrání zbraně, obrana proti porazům a hodům. Na začátku semináře se také prohloubíme základy ringen a práce s těžištěm dle mistra Otta.

Přijít může každý, kdo se chce o problematice něco dozvědět, nebo chce prohloubit své znalosti. Všechny principy půjdou aplikovat i s dalšími, třeba moderními, zbraněmi.

 

Těší se na vás naši  lektoři Honza a Axík.

Účast na semináři je možné i věnovat formou dárkového poukazu:

darkovy_poukaz

 

Podrobnosti k semináři:

Kdy: sobota 30.01.2016 od 9:00 hod do 18:00 hod (s pauzou na oběd)

Kde: tělocvična – Slezská 21, Praha 2

Cena: 650,-Kč / osobu

Max kapacita: 22 cvičících

Seminář povedou:

Doporučené vybavení:

  • cvičné meče
  • chrániče kolen a loktů

Příhlášky:

Je nutné se přihlásit na seminář dopředu emailem. Přihlášky zasílejte, popřípadě dárkové poukazy objednávejte na adresách:

Comments are closed.